• Danijela Savic

Danijela Savić

Diplomirala opštu fiziku na Fizičkom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Poseduje licencu za rad.

Zaposlena od 2001. godine, sa radnim iskustvom u osnovnoj školi (OŠ „Vladislav Ribnikar"), gimnaziji (Opšta gimnazija „Milutin Milanković”) i srednjoj stručnoj školi (Prva privatna ugostiteljsko-turistička škola, Srednja medicinska škola „Milutin Milanković”).

U Srednjoj školi za ekonomiju, pravo i administraciju radi od osnivanja, 2007. godine.

Član je Stručnog veća prirodnih nauka.

Redovno pohađa programe stručnog usavršavanja, a izdvaja: Praksa i propisi ; Kako prevazići stresne situacije u školi ; Ocenjivanje u funkciji učenja.

U toku školske 2012/2013. godine učestvovala je u radu fokus grupe iz fizike (analiza i stručna procena postojećih obrazovnih standarda) u Pedagoškom društvu Srbije.