• Tamara Milovanovic

Tamara Milovanović

TamaraSrednju školu za ekonomiju, pravo i administraciju sam završila 2012.godine i nakon toga upisala Fakultet dramskih umetnosti u Beogradu na katedri za pozorišnu i radio produkciju, gde sam trenutno student treće godine. Moj razredni starešina bila je profesorka matematike Anđelka Mustur, koja se uvek trudila da mi olakša savladavanje matematike, koja mi je teško išla, što se vidi i po fakultetu koji sam upisala:)

Srednjoškolske dane pamtim po divnim druženjima, zanimljivim časovima i pre svega po prijateljskom odnosu koji su profesori izgradili sa nama.

Tokom studija sam stekla dosta iskustva u pozorištu, radiju i filmu, radila sam na FEST-u, BITEF-u, Beogradskom festivalu igre, Festivalu dokumentarnog i kratkometražnog filma, EXIT festivalu...

Trenutno sam zaposlena u Pozorištu na Terazijama.