GLAVNA NAGRADA ZA NAŠE UČENIKE NA TAKMIČENJU INCEST TRAUMA CENTRA

Učenici naše škole osvojili su Glavnu nagradu na Godišnjem nagradnom takmičenju Incest trauma centra, održanom 7. decembra 2012. u Centru za kulturnu dekontaminaciju  na temu borbe protiv nasilja nad ženama i decom.

Naši učenici izveli su performans pod nazivom  „Odluka”. Maja Živković je za tu priliku govorila svoju besedu, dok su je pokretima pratili  Sara Damnjanović i Vukašin Maglić. Godišnje nagradno takmičenje je deo kampanje Saveta Evrope "1 od 5" čiji je nosilac Incest trauma centar  za Republiku Srbiju.

Naša sjajna "trojka" pobedila je u jakoj konkurenciji devet finalista i osvojila nagradu aktivnog učešća u ovoj kampanji tokom čitave naredne godine. Na sceni su blistali i dostojno su predstavili sebe i školu iz koje dolaze.

LJ.P.